Przedstawiciele SM Śródmieście NOWI i STARZY
Lista przedstawicieli w SM Śródmieście, którzy zostali wybranie na Zebraniach Grup Członkowskich z niewiadomych względów budzi wielkie emocje. Wielokrotnie byliśmy świadkami unikania wskazywania kto tym przedstawicielem jest.
Jednak mieszkańcy Manhattanu powinni znać swoich nowych przedstawicieli, ale także zapamiętać sobie nazwiska przedstawicieli dotychczasowych.
Przedstawicielami wybranymi na Zebraniach Grup Członkowskich w Czerwcu 2014 są:
- Bathelt Tomasz
- Boniecka Elżbieta
- Chlebowski Jarosław
- Cioch Adam
- Czekański Bohdan
- Desperak Tomasz
- Dobiecki Stanisław
- Dukat-Klem Anna
- Furmanek-Rożewska Dorota
- Gozdur Roman
- Jarosiński Józef
- Kaczorowski Robert
- Kamiński Wojciech
- Karolewska Bożena
- Karpowicz Elżbieta
- Kawczyńska-Tyran Marzena
- Klimczak Karol
- Korczyński Marian Jerzy
- Kościenkow Edward
- Kuczkowski Bartosz
- Kujawa Ewa
- Kurylonek Dariusz
- Lewandowski Piotr
- Libera Anna
- LuberaMaria
- Medwadowska Jadwiga
- Michalski Mirosław
- Palma Andrzej
- Rogoziński Adam
- Smolińska Zdzisława
- StasiakPaweł
- Szymałkowski Jerzy
- ŚmigajGrzegorz
- TrochaDariusz
- Tymanowska Katarzyna
- Woźniak Jan
- Zając Janina
- Zalewska-Pawlak Mirosława
- Załęska-Banasiak Danuta
- Zielińska Małgorzata
Są wątpliwości co do wyboru Pań (zasiadały w komisjach skrutacyjnych):
- Grossman-Jędrasiak Alina
- Stępień Sylwia
Nie zostali odwołani i nie złożyli rezygnacji Panowie:
- Kabziński Wacław
- Kulbat Rafał
A oto lista dotychczasowych przedstawicieli :
- Balwicki Grzegorz
- Barłoga Halina
- Bartos Marcin
- Borusiewicz Maria
- Chober Aleksander
- Chruściel Jerzy
- Czekalska Lidia
- Dobrowolska Grażyna
- Gajos Jerzy
- Galant Zbigniew
- Galas Elżbieta
- Głowińska Jolanta
- Gosa Sabina
- Grelewska Anna
- Grunert Feliks ( vacat )
- Grzegorczyk Urszula
- Hetmanek Danuta
- Jabłoński Maciej
- Jach Bogumiła
- Jackowska Anna
- Jagiełło Jan
- Jaruga Anna
- Kabziński Wacław
- Kaczmarski Jerzy
- Kawiorski Bartłomiej
- Klepczyński Henryk
- Kociuga Jerzy
- Kopeć Andrzej
- Kowalska Zdzisława
- Królak Krzysztof
- Kulbat Rafał
- Leszczyńska Lesława
- Lipiński Andrzej
- Ługowska – Gajda Alicja
- Markus Eugenia
- Marszał Wojciech
- Merdalska Liliana
- Michalska Bożena
- Miłoń Mirosława
- Modzelewski Krzysztof
- Narzymski Bogusław
- Nowakowska Urszula
- Nowicka Małgorzata
- Olejniczak Zbigniew
- Orłowski Krzysztof
- Panak Danuta
- Radziewicz Jadwiga
- Samczyńska Elżbieta
- Staniaszek Jarosław
- Strzelecki Zenon
- Szymańska Elżbieta
- Tylman Stanisław
- Walak Elżbieta
- Weber-Wilczyńska Barbara
- Wolska Anna
- Wójciak Piotr
- Wójcik Leszek
- Wysocka Barbara
- Zabłotny Zbigniew
Z czego Pan Grunert Feliks nie żyje, a pisemne rezygnacje z funkcji Przedstawicieli do Spółdzielni dostarczyli :
Borusiewicz Maria; Gossa Sabina; Grzegorczyk Urszula; Jabłoński Maciej; Jackowska Anna; Jaruga Anna; Kopeć Andrzej; Kowalska Zdzisława; Lipiński Andrzej; Markus Eugenia; Modzelewski Krzysztof; Olejniczak Zbigniew; Orłowski Krzysztof; Radziewicz Jadwiga; Samczyńska Elżbieta; Strzelecki Zenon; Walak Elżbieta; Weber-Wilczyńska Barbara.
Panie Danuta Hetmanek i Mirosława Miłoń złożyły rezygnację z pełnienia funkcji w Radzie Nadzorczej.